Platforma Szkoleniowa to program, w którym znajdziesz odpowiedź na wiele kluczowych pytań, podczas nauki jazdy samochodem. Rozwiązania które, doprowadzą Cię do świadomego i bezpiecznego poruszania się po drodze. Oraz do zaliczenia egzaminu z wynikiem pozytywnym!

  • Filmy i prezentacje z dokładnym omówieniem. 
  • Zdjęcia i filmy z Drona dla lepszej wizualizacji skrzyżowania.
  • Wszelkie zmiany na drodze od razu aktualizowane.

Co zyskujesz wykupując pakiet?

Czy jesteś w stanie zrealizować w jedną godzinę większość skrzyżowań tak aby dokładnie je zrozumieć?

Nie, ponieważ musiałabyś/byś wykupić co najmniej kilka godzin. Jedna godzina jazdy to koszt od 80 zł do 120 zł a nawet więcej. Oczywiście, jeżeli masz problem z jazdą samochodem to fantastycznie będzie, jeżeli wykupisz jak najwięcej jazd szkoleniowych. Ale możesz zmniejszyć tą ilość dzięki Platformie Szkoleniowej.

Wiele pieniędzy zaoszczędzisz!

Na Platformie Szkoleniowej – skrzyżowania w Bydgoszczy masz większość skrzyżowań, omówionych krok po kroku z każdej strony. Za 47 zł możesz siedzieć przez miesiąc zgłębiając tajniki tych dróg.

Bardzo dobre uzupełnienie jazd szkoleniowych. W pierwszej kolejności analiza w domu zrozumienie jak, dlaczego i kiedy a następnie praktyka z instruktorem. Zobaczysz jak wszystko stanie się proste.

Jeżeli czegoś nie rozumiesz zawsze możesz do nas napisać. Otrzymasz moje wsparcie. Możemy również umówić sie na jazdy dodatkowe lub zrealizować cały kurs nauki jazdy kat. B

Dla kogo przeznaczona jest platforma?

Masz problem ze zdaniem egzaminu.

Jeżeli masz problem aby zaliczyć egzamin, na etapie nauki musiał zostać popełniony błąd. Zapoznaj się z platformą szkoleniową, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

Podchodzisz do egzaminu po raz pierwszy.

Podchodzisz do egzaminu po raz pierwszy ale nie czujesz się zbyt pewnie i chciałbyś powtórzyć materiał bezpośrednio przed egzaminem? Żaden problem. Logujesz się do platformy i jedziesz z materiałem aby wynik był pozytywny.

Masz prawo jazdy ale czujesz się niepewnie w jeździe po Bydgoszczy

Masz prawo jazdy, potrafisz jeździć samochodem ale chciałabyś/chciałbyś poznać miasto i bydgoskie skrzyżowania. Platforma to idealne miejsce dla Ciebie.

Straciłeś prawo jazdy.

Straciłeś prawo jazdy, które robiłeś dawno temu? Nie jesteś pewien jak teraz wygląda egzamin. Jakich błędów nie można popełnić i jakie zadania są do wykonania. Wszystko znajdziesz na platformie.

Co znajdziesz na platformie!

Filmy i prezentacje

Na platformie znajdziesz filmy i prezentacje z tłumaczeniem skrzyżowań w Bydgoszczy. Filmy aktualne z roku 2021. Sukcesywnie aktualizowane i dodawane nowe materiały. Dokładne omówienie na filmie w formie prezentacji.  Dodatkowo trasy egzaminacyjne.

Najczęściej popełniane błędy na egzaminie

Omówienie najczęściej popełnianych błędów na egzaminie na placu manewrowym jak również w ruchu drogowym, oraz zasady przeprowadzania egzaminów.  

Plac manewrowy

Dokładne omówienie trzech zadań na placu manewrowym. Czas wykonania zadania, błędy, które dopuszczają do drugiej próby oraz błędy, które kwalifikują do przerwania egzaminu. Dobre wrażenie można zrobić tylko raz! Zdaj plac bezbłędnie!

Zadania egzaminacyjne

Zadania egzaminacyjne, obowiązkowe na egzaminie państwowym. Dokładnie omówione kryteria oceniania wraz z filmami instruktażowymi.

Zdjęcia

Zdjęcia z Drona dla lepszej wizualizacji danego skrzyżowania.

Materiały PDF

Materiały PDF do ściągnięcia na Twój komputer oraz pytania, które zadaje sobie wiele osób przed egzaminem wraz z odpowiedziami.

Więcej informacji na stronie

www.aniakuffel.pl

www.trasyegzaminacyjnebydgoszcz.pl

Share This